İçeriğe geç

Hakkımızda

          Penguen Kitabevi, okuma tutkusunu beslemek ve edebiyatın yayılmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulan önde gelen bir yayınevi ve kitabevi zinciridir. 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Penguen Kitabevi, geniş bir yayın yelpazesi sunarak okuyuculara çeşitli türlerde kitaplar sunmaktadır.

          Misyonumuz, okuma kültürünü yaymak, kitap dostlarının beklentilerini karşılamak ve onlara keyifli bir kitap deneyimi sunmaktır. Penguen Kitabevi olarak, okurların ilgisini çekecek çeşitli yayınlarla dolu geniş bir koleksiyona sahibiz. Edebiyat, roman, kurgu, polisiye, çocuk kitapları, kişisel gelişim, tarih, felsefe ve daha birçok alanda kitapları okuyucularımızla buluşturuyoruz.

          Yazarlarımızın ve yayıncılarımızın emeğine saygı duyuyor ve onların eserlerini okurlarla buluşturarak edebiyat dünyasına katkıda bulunuyoruz. Yazar imza günleri, söyleşiler, atölye çalışmaları gibi etkinlikler düzenleyerek okurlarımızı yazarlarla bir araya getiriyor ve kitapseverleri bir araya gelmeye teşvik ediyoruz.

          Müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor ve okuyucularımızın ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir kitap seçkisi sunuyoruz. Kitabevi mağazalarımızda deneyimli personel tarafından okurlara yardımcı olmak ve doğru kitabı bulmalarına destek olmak için çalışıyoruz.

          Her yaştan okuyucuya hitap eden kitaplarıyla, insanların hayal güçlerini beslemeyi ve onlara yeni dünyaların kapılarını açmayı hedefliyoruz. Okuma yolculuğunda sizleri de Penguen Kitabevi ailesine davet ediyoruz

          Çocukların hayal dünyasını canlandıran ve eğlenirken öğrenmelerini sağlayan oyuncaklar, Penguen Kitabevi’nde sizleri bekliyor. Seçkin markaların kaliteli ve güvenli oyuncakları arasında bulabileceğiniz oyun setleri, yapbozlar, peluş oyuncaklar ve daha fazlasıyla çocuklarınızın mutluluğunu katlamak için buradayız.

          Okulda veya işte, kırtasiye malzemeleri stilinizi yansıtmanız için mükemmel bir fırsattır. Penguen Kitabevi, renkli kalemlerden zarif defterlere, tasarım not defterlerinden şık ajandalara kadar birçok seçenek sunuyor. Göz alıcı ürünlerimizle kırtasiye deneyiminizi özel kılıyoruz.

          Hobiler, hayatımıza renk katarken aynı zamanda yeni yeteneklerin ve ilgi alanlarının keşfedilmesine yardımcı olur. Penguen Kitabevi, resim yapmaktan el işlerine, model yapmaktan puzzle çözmeye kadar çeşitli hobilerle ilgilenenleri destekliyor. Gelişmiş malzemelerimiz ve özel setlerimizle hobilerinizi daha da keyifli hale getiriyoruz.

          Kitap okurken veya alışverişinizi tamamlarken bir fincan kahveyle keyifli anlar yaşamak ister misiniz? Penguen Kitabevi’nin özel kahve köşesi, lezzetli kahve çeşitleriyle sizi bekliyor. Uzman baristalarımız, kahve tutkunlarına unutulmaz içecekler hazırlamaktan mutluluk duyuyor.